پنجمین دوره جشنواره وب ایران آغاز شد و کاربران میتوانند امتیاز مثبت و یا منفی خود را به وب سایت های هر بخش بدهند . از شما دوستان و هواداران ۴جوک تقاظا داریم که به صفحه ۴جوک رفته و به ما امتیاز مثبت بدهید .

برای شرکت در این رای گیری لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید :

iwf

بعد از وارد کردن ایمیل خود و ثبت رای باید لینک تایید به ایمیل شما ارسال میشود و باید روی لینک تایید کلیک کنید. (بدون تایید در ایمیل امتیازی اضافه نمیشود)
توجه مهم : پایین صفحه رای گیری یک بخشی هست برای کمک‌های مردمی! به هیچ نحو پولی برای این جشنواره واریز نکنید. متاسفانه با این روش که زیر صفحات معرفی وب سایت ها گذاشته اند از روحیه و احساسات بازدیدکنندگان و هوادارن سایت ها سوء استفاده میکنند . ما خودمون یه بخش کمک به موسسات خیریه داریم توی سایت و برای کمک مردمی میتونید ازش استفاده کنید.
پی نوشت : جریانات جشنواره قبلی رو هم میتونید از اینجا ببینید .


+ بخش تکمیلی :

متاسفانه همانند سال گذشته بخش ( طنز و کاریکاتور و سرگرمی ) به طور کلی  به دلیل عدم به حدنصاب رسیدن رای در بخش داوری از گروه های جشنواره حذف شد !
بعضی از دوستان گفتند شاید به خاطر این توضیح و عدم حمایت ما حذف شد این بخش . البته اینچنین نیست چون انتقادات همیشه زیاد بوده از این جشنواره و ما هم وظیفه داشتیم کارمون رو درست انجام بدیم و اطلاع رسانی کنیم .
و در نهایت اینکه جشنواره وب ایران پایان راه نیست و ما همچنان قویتر از گذشته به راهمون ادامه میدیم .